Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ÚvodAutomobilyModelové řady

Cena již od 396 900 Kč

Suzuki Jimny, to je nový životní styl

Hranice není třeba posouvat, vy jich totiž vůbec nemusíte dosáhnout.

Jimny je dostatečně silný i odhodlaný k výletu do náročného terénu. Jeho kompaktní karoserie umožňuje projet po úzkých stezkách i mezi stromy v lese. Dostatečný zavazadlový prostor pojme bez problémů výbavu potřebnou pro Vaše cesty za dobrodružstvím. Vydejte se prozkoumat svět. Vaším cílem mohou být i místa, kam se ostatní jen tak snadno nedostanou.

Váš Jimny - spolehlivý a nenáročný

Vice než čtyřicetiletá tradice vývoje a výroby vozidel s pohonem 4x4 je dostatečnou zárukou vysoké kvality a odolnosti terénních modelů Suzuki. Za tuto dobu si off-roady Suzuki získaly miliony spokojených zákazníků na celém světě.

Předchůdce současného Suzuki Jimny, legendární Samurai po dlouhá léta dominoval bezkonkurenčně v kategorii lehkých off-roadů. Doslova a do písmene byl nepřekonatelný v pracovním nasazení i v těch nejtěžších a nejtvrdších terénních podmínkách a přitom zůstal spolehlivý a vzácně nenáročný.

Nový Suzuki Jimny je jeho vice než důstojným nástupcem. Ke všem výše zmiňovaným vlastnostem přidává i elegantní a kompaktní vzhled své karoserie. Nový, vysoce funkční interiér nyní zcela odpovídá standardům kladeným na osobní automobily této třídy. Atraktivní vzhled, elegantní interiér a vylepšené jízdní vlastnosti na silnici zaručují, že Suzuki Jimny dokáže být nejen spolehlivým a výkonným pracovním vozem v těžkých terénních podmínkách, tak, jak velí tradice, ale i ideálním společníkem, zvládajícím díky svým vlastnostem všechny nástrahy městské džungle.

Vylepšený interiér pro pravé pohodlí

Projeďte se s Jimnym a uvidíte, jak do sebe v tomto automobilu všechno dokonale zapadá. Pracoviště řidiče bylo znovu navrženo dle nejposlednějších ergonomických studií. Ve Vašem Jimnym máte nyní vše bezpečně po ruce, na tom nejpřirozenějším místě.

Ovládací prvky jsou rozmístěny tak, aby jejich obsluha byla zcela intuitivní, kontrolní přístroje jsou perfektně čitelné a potřebné informace máte okamžitě před sebou. Přístroje na palubní desce jsme vhodně seskupili a umístili tak, abyste údaje z nich mohli odečíst jen letmým pohledem. Dbali jsme také na to, aby Vám řadící páka padla přesně do ruky.

Přestože je Jimny relativně kompaktní, nabízí spoustu místa pro nohy, kolena, hlavu i ramena. Obě zadní sedadla lze samostatně sklopit a výrazně tak zvětšit objem zavazadlového prostoru. Posuvné a sklopné sedadlo spolujezdce, široké boční dveře a nízké prahy umožňují pohodlné nastoupení na obě sedadla druhé řady. V celém interiéru je dobře patrné úsilí o dokonalost každého detailu. Sedadla jsou čalouněna kvalitními látkami, dveře i opěrky zase obloženy tak, aby podpíraly a netlačily.

Pro ještě větší komfort je k dispozici dálkové ovládání zámků, elektricky ovládaná okna nebo klimatizace, která zajistí celé posádce optimální teplotu v interiéru za každého počasí.

Variabilita prostoru

Pokud povezete náklad, ani zde Jimny nezklame. Sklopením zadních sedaček lze získat spoustu využitelného místa navíc. A pokud Vás nečekaně zastihne noc v horách? Sklopíte jednoduše sedačky a pohodlně přečkáte do rána. Jimny si prostě rozumí nejen s chlapskou prací, ale i s mladým, bezstarostným životním stylem.

Bezzátěžová poloha při řízení

Další součástí ergonomických studií bylo určit optimální polohu při řízení tak, aby tělo necítilo únavu ani při dlouhé cestě. To se dokonale podařilo progresívním vytvarováním sedaček. Sedadla jsou pevná, ale zároveň příjemně tvarovaná a komfortní, na jejich polstrování se nijak nešetřilo. Do cíle dlouhé cesty dojedete ve stejné kondici, v jaké jste do automobilu nasedali.

Více informací

0

Virtuální prohlídka vozuBarevné variace modelu

Superior White (26U)

Steel Silver Metallic (ZVC)

Quasar Gray Metallic (ZMA)

Bluish Black Pearl (ZJ3)

Bison Brown Metallic (ZUF)

Cool Khaki Pearl Metallic (ZVD) 

Fotogalerie

Rozhodujete se mezi modely
jiných značek?

3 důvody proč práve Suzuki Jimny

  • Spolehlivost
  • Obratnost
  • Jízda v terénu

ŘEKLI O NÁS

Vozka Jiří
28 / Plzeň

Suzuki Auto Kunc můžu jen doporučit. Příjemné jednání, ochota vyjít vstříc a přátelské prostředí.

Více referencí
Máte zájem o bližší informace? Kontaktujte nás, nebo se objednejte na předváděcí jizdu.

Kde nás najdete

Suzuki Auto
Karla Steinera 6, 318 07
Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 389 296
Mobil: +420 725 057 191
Email: autosalon@autokunc.cz

ukázat na mapě >
Servis, Suzuki Moto
Tyršova 1062
330 27 Vejprnice
Tel.: +420 377 826 390
Mobil: +420 602 466 245
Email: servis@autokunc.cz

ukázat na mapě >

Úplné kontakty

Přijímáme tyto platební karty